Hepsici Şekerler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsici Şekerler

Hepsici Şekerler Burda Ya Sen??

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI

3 posters
YazarMesaj
erenji_adminjix_selin
♥.•°ღErenci Admin Selinღ°•.
erenji_adminjix_selin

Haftanın üyesi olma puanı :
HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI Left_bar_bleue100 / 100100 / 100HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI Right_bar_bleue

Favori erkeğin : HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI 885c8d0bp9
Favorin : HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI Avatar12
Durumun : HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI 6gevezebt5
Sanal hayvan : HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI 3tavsanai6
Siteye giriş oranı :
HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI Left_bar_bleue100 / 100100 / 100HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI Right_bar_bleue

HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI Empty
MesajKonu: HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI   HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI I_icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 10:43 am

Kaçıranlar ve izleyemiyenler için!

STAR TV'deki 'Kliptonik' programına konuk olan 'Hepsi' kızları, kendileriyle ilgili bir itirafta bulundular.

Grubun sarışını olarak anılan Gülçin, "Ben Hepsi albümünde kendimi yorum olarak göremiyorum. Normalde çok daha farklı bir tarzda söylüyorum. Ama Hepsi’nin farklı bir formatı ve tarzı var. Başka bir 'Hepsi Gülçin' görüyorum. Ama normalde daha farklı şarkı söylemeyi düşünüyorum. Daha soul ve R&B söylemeyi seviyorum" diye konuştu.

Grubun bir başka üyesi Cemre ise "İleride tarz değiştirmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna şöyle yanıt verdi:

"Hepimiz gerçekten çok farklı tarzda müzik dinliyoruz. Mesela Yasemin daha çok rock dinliyor. Eren jazz dinliyor gibi. Yani her kafadan başka ses çıkıyor. 4 farklı karakterden bahsediyoruz sonuçta. Onların hepsini bir albümde toplamak biraz zor gözüküyor. Biz de o yüzden Hepsi formatında birşey yapıyoruz. Daha çok sahnede şov yapabileceğimiz şekilde şarkılar seçmeye ve müzik türünü kullanmaya çalışıyoruz."

"Dans da şarkılarımız kadar önemli"

Hepsi kızları yalnızca şarkılarıyla değil, sahnedeki şovları ve danslarıyla da dikkat çekiyor. Konservatuarda ’modern’ dans eğitimi de alan Hepsi kızlarından Eren, "Biz dansı da her zaman gözönünde bulunduruyoruz bir şarkıyı yaparken. Müzik kadar önemli dans. Bizim izleyicimiz sadece bizi şarkı söylerken görmek istemiyor. Dansı, koreografiyi, sahnedeki her şeyi görmek istiyor" diye konuştu.

"Sezen Aksu’dan çok şey öğreniyoruz"

Sezen Aksu, Kenan Doğulu, Murat Boz gibi isimlerle de sahneye çıkan ve destek alan Hepsi Grubu üyeleri, bu isimlerle çalışmanın kendilerine çok şey öğrettiğinin de altını çizdiler. Cemre, bu konuyla ilgili olarak, "Hepimizin çok sevdiği ve hayran olduğu isimler bunlar. O isimlerin yanında sadece durduğunuz zaman bile bir şeyler öğreniyorsunuz. Özellikle Sezen hanımdan. Mükemmel bir duygu bu anlatılamaz" şeklinde konuştu.

"Grup Hepsi eurovision yarişmasına neden katılmıyor?"

Eurovision için ne zaman bir aday çıkarılmak istense akla ilk gelen grup her zaman Hepsi kızları oluyor...

"Çünkü kızlarımız şarkı söylüyor, dans ediyor ve şov yapabiliyorlar..."

Ama gel gelelim Hepsi kızları Eurovision’a oldukça soğuk bakıyor... Ağabeyleri Kenan Doğulu’nun da katıldığı Eurovision’un “politik bir yarışma” olduğunu savunan Hepsi kızı Cemre, “Adil bir yarışma olsa düşünmeden gideriz. Ama harita üzerinden oylama yapılıyor. Göz göre göre böyle adil olmayan bir yarışmaya girmenin manası yok” dedi...

"Grup Hepsi üyeleri evlenirmi acaba?"

Şarkı sözlerinizde erkeklere karşı bir tavır var. Özel hayatınızda erkeklerle aranız nasıl?

Eren: Normalde de erkeklere karşı hep baskın taraf oluruz. Bizde kadın gücü var. Menajerimiz, klip yönetmenimiz, dizi yönetmenimiz hepsi kadın.

"Dışarıdan bakıldığında soğuk bir duruşunuz var..."

Gülçin: Demek ondan yaklaşmıyorlar. Ben de neden yalnızım diyorum...

"İçinizden birine çıkma teklif edecek çocuk, diğerlerinin de onayını almalı mı?"

Cemre: Tabii. Aramızdan birine yaklaşan olduğunda diğerleri inanılmaz koruyucu oluyor. Biz çocuğu iliğinden kemiğine kadar ameliyat ediyoruz. Bir nevi görücü usulü.

Eren: Aramıza girmek isteyen erkek veya kız çekiniyor. Mesela biriyle tanışıyoruz, Gülçin bu sana göre değil dediğinde hemen beynime yazıyorum.

"Her fırsatta iyi anlaştığınızı söylüyorsunuz. Hiç mi tartışmıyorsunuz?"

Eren: Dört kızın mükemmel anlaşması diye bir şey olamaz. Aramızda tartışmalar çıkıyor ama bunlar bizi besliyor. Kimin kimle iyi geçindiği dönemsel olarak değişiyor. Herkesin kızsal durumlarından dolayı sinirli olduğu zamanlar oluyor. Mesela Yasemin’in o dönemi biraz uzun sürüyor.

"Bir gün belki evleneceksiniz. O zaman ayrılık zorunlu olmayacak mı?"

Cemre: Kızların üçü de evlenmeyi düşünmüyor. Ozan Doğulu’nun düğününde, evlenirsek ayrılacak mıyız diye hüngür şakır ağladık. Ama bir gün ben evlensem bile ayrılmayız, ben evlenmeyeni iç güveysi alırım...
https://hepsicisekerler.yetkin-forum.com
simgecemre
♥.•°ღEn Cemreci Haftanın Üyesi Simgeღ°•.
♥.•°ღEn Cemreci Haftanın Üyesi Simgeღ°•.
simgecemre

Favori erkeğin : HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI 18vg0e3c16gj0
Favorin : HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI Avatar11
Sanal hayvan : HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI 9kelebekyl0
Siteye giriş oranı :
HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI Left_bar_bleue80 / 10080 / 100HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI   HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI I_icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 11:39 am

saol jnmm
erenji_adminjix_selin
erenji_adminjix_selin

Favori erkeğin : HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI 885c8d0bp9
Favorin : HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI Avatar12
Sanal hayvan : HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI 3tavsanai6
Siteye giriş oranı :

MesajKonu: Geri: HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI   HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI I_icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 1:13 pm

ö.değil
https://hepsicisekerler.yetkin-forum.com
cemre-ji_melis
♥.•°ღCemreci Admin Melisღ°•.
♥.•°ღCemreci Admin Melisღ°•.
cemre-ji_melis

Siteye giriş oranı :

MesajKonu: Geri: HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI   HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI I_icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 11:45 am

saol cicim.

HEPSİ-KLİPTONİK RÖPORTAJI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-